Aydınlatma Metni ve Şartname

Bu Aydınlatma Metni, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu‘nun (“KVK Kanunu”) 10 uncu maddesi uyarınca hazırlanmıştır.

Bu uygulamada işlenen kişisel verileriniz bakımından veri sorumlusu Server Gençlik ve Spor Kulübü Derneği’dir.

Bu form doldurulmak suretiyle Derneğimize iletilen ad soyad, doğum tarihi, veli adı ve cep telefon numarası verileri, Dernek Tüzüğümüz kapsamında düzenlenen yarışmanın takip edilebilmesi, değerlendirilebilmesi ve çekilişle verilecek ödüllerin en uygun yarışmacılara verilmesini temin etmek amacı ile Derneğimizce işlenmektedir.

Söz konusu kişisel veriler, 6698 sayılı Kanun'un 5 inci maddesinin birinci fıkrasında öngörülen açık rıza hukuki sebebine dayanılarak, bu formun doldurulması suretiyle tamamen veya kısmen otomatik yollarla işlenmektedir.

KVK Kanunu’nun 13 üncü maddesi uyarınca yapacağınız yazılı başvuruları “Server Gençlik ve Spor Kulübü Derneği, Küçük Çamlıca Mahallesi İkizler Çıkmazı No: 1/1 Üsküdar, İstanbul” adresine; sistemlerimizde kayıtlı eposta adresiniz ile yapacağınız başvuruları ise “kvkk@servergenclik.global” adresine iletebilirsiniz.

 

A. TANIMLAR

A.1 Yarışma Tanımı

“Haydi Çocuklar Namaza” projesi, 1 Şubat Pazartesi günü Sabah Namazı ile başlayıp, 14 Şubat Pazar günü Yatsı Namazı ile sona erecektir. Toplamda 14 gün sürecek projede, çocuklar her namaz vaktinde namaz kılarak puan kazanabilecektir. Proje sonunda en çok puan kazananlar arasından kura ile yapılan çekilişte 300 kişiye sürpriz hediyeler verilecektir.

Yarışmayla ilgili tüm gelişmeler ve ayrıntılar www.haydicocuklarcamiye.com web sayfasında yayınlanacaktır. Ayrıca, yarışmacılara sosyal medya hesaplarımızdan ve e-posta, Whatsapp/SMS yolu ile bilgilendirme yapılacaktır.

A.2 Projenin Uygulanacağı Yerler

Mekân sınırlaması yoktur, namaz vakti içerisinde eda edilmesi yeterlidir.

B.PROJE ORGANİZASYONU

Proje,  Server Gençlik ve Spor Kulübü Derneği tarafından organize edilmektedir. İllerde proje ortağı derneklerin (derneklerin/vakıfların) iş birliği ile icra edilmektedir.                                                                                        

C. PROJENİN AMACI

6-13 yaş arası çocuklara namaz kılmayı sevdirmek, geleceğimizi emanet edeceğimiz çocuklarımıza öncelikle Yaratıcı’nın sevgisini ve hoşnutluğunu kazandırma bilinci oluşturmak, sevgi, merhamet ve güven duygularını geliştirmektir.

D. PROJENİN KATILIM ŞARTLARI VE BAŞVURU

D.1 Yaş Sınırı

Projemize katılmak için yaş sınırımız bulunmamaktadır. Merkezi hediyeler 6-13 Yaş (1 Ocak 2007 ile 31 Aralık 2014 doğumlular arası) arasında gerçekleştirilecektir. (Merkezi hediye F. maddesinde ayrıntılı açıklanmıştır.)

D.2 Katılım Bilgileri

Projeye katılmak isteyenlerin, www.haydicocuklarcamiye.com adresinde yayınlanmakta olan başvuru formunu doldurmaları gerekmektedir.

Projeye başvuracak katılımcılardan aşağıdaki bilgiler talep edilecektir. (Başvuru formunda yer alan bilgiler 3. şahıslarla paylaşılmayacaktır!)

  • Adı ve Soyadı
  • Doğum tarihi (kişinin ve velisinin açık rızası olmak kaydıyla)
  • Projeye katılacağı il / İlçe
  • Veli adı ve soyadı
  • Veli telefon numarası (kişinin açık rızası olmak kaydıyla)

Başvuru formunu dolduran kişiler projeye katılmaya hak kazanırlar!

Projeye katılmak ücretsizdir!

D.3 Katılımcı Velilerinin Dikkatine!

Projeye katılacak çocukların mümkünse tüm vakit namazlarına ebeveynleriyle birlikte cemaat yaparak namazlarını kılmalarını tavsiye ediyoruz.

Projeye başladığınız ilk gün çocuğunuzun seveceği bir hediyeyi kendilerine proje sonunda vereceğinizi söyleyerek hedef koyabilirsiniz. Proje sonunda kendilerini tebrik ederek hediyelerini vermenizi istirham ediyoruz.

E. PUANLAMA SİSTEMİ

E.1. Nasıl Puan Kazanılır?

Katılımcı çocuklar namaz vaktinde tek başına veya cemaatle namaz kılarak puan kazanırlar.

E.2. Vakitlere Göre Namaz Puanları

  • Sabah Namazı : 10 Puan
  • Öğle Namazı : 5 Puan
  • İkindi Namazı : 5 Puan
  • Akşam Namazı : 5 Puan
  • Yatsı Namazı : 8 Puan

E.3. Puanların İşaretlenmesi

Çocuklar namaz kıldıklarında veli tarafından otomasyon sistemi üzerinden işaretleme yapılır. Puan işaretleme görevi veliye aittir. İşaretleme yapılmaması halinde sorumluluk velinindir.

F. HEDİYELER

F.1. Merkezi Hediyeler

Proje sonunda 375 ile 462 puan kazananlar arasından kura ile yapılan çekilişte 300 çocuğa sürpriz hediyeler verilecektir.

F.2. Ebeveyn Hediyeleri

Projenin asıl ödülünün ebeveynler tarafından verilmesini istiyoruz. Kendi belirlediğiniz ödülü proje sonunda kendiniz temin ederek çocuğunuza hediye edebilirsiniz.

F.3. Hediye Çekilişi ve Hediyelerin Takdimi

Merkezi hediyelerin çekilişi 17 Şubat Çarşamba günü 18.00’de yapılacaktır.

Hediye kazanan kişiler, www.haydicocuklarcamiye.com ve sosyal medya hesaplarımızdan duyurulacaktır. Çekiliş sonucu hediye kazananlara SMS'le bilgi verilecektir.

F.4. Yurt Dışı Katılımcıları

Türkiye dışından kayıt yapan katılımcılar merkezi hediyelere dahil değildir. Yurt dışı katılımcılarının teşvik ve motivasyonu için ebeveyn tarafından hediye verilmesi tavsiye edilmektedir.

G. ARA ETKİNLİKLER

G.1 Yarışmalar

Yarışma devam ederken ‘’En İyi Seccade Yapımı ve En İyi Namaz Köşesi Yapımı’’ yarışmaları gerçekleştirilecektir. Sosyal medya üzerinden duyurulacaktır. Sadece yarışmaya katılanlar katılabileceklerdir. Derecelendirme proje düzenleme ekibi tarafından gerçekleştirilecektir.

G.1 Hediyeler

Her iki yarışmada ilk 3 kişiye sürpriz hediyeler verilecektir.

H. YARIŞMANIN DİĞER ŞARTLARI

Projeye katılanlar, bu şartname hükümlerini ve komisyon kararlarını kabul etmiş sayılacaktır. Server Gençlik ve Spor Kulübü Derneği şartnamede değişiklik yapma hakkına sahiptir.

YETKİLİ KURULLAR

H.1 Yarışmanın Sahibi

Server Gençlik ve Spor Kulübü Derneği

H.2 Projeyi Düzenleyen

Server Gençlik ve Spor Kulübü Derneği Haydi Çocuklar Camiye Proje Ekibi

H.3 Proje Düzenleme Ekibi Üyeleri (Server GSK Proje Ekibi Üyeleri)

 Tuğberk UĞURLU

Mehmet KUMCU

Ekrem YAZICI

Oktay KARAKUŞ

Nurullah YAZICI

M. Halid ÇELİKTAŞ

Hasan KINACI

Gokcan ERAY

H. Umut DUYAR

I. BİLGİ – İLETİŞİM

Adres             : Küçük Çamlıca Mah. İkizler Çıkmazı No: 1/1 Üsküdar/İSTANBUL

Web                : www.haydicocuklarcamiye.com

E-Posta          : bilgi@haydicocuklarcamiye.com